Sanktuarium Maryjne na Pólku pod Bralinem

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Anny w Bralinie

23.05.2018, imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty
   
     

 

                                        INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 20.V do 27.V.2018 r.

 

 NIEDZIELA  - Zesłanie Ducha Świętego -  20.05.2018 r.

 7.30 – za + Agnieszkę Pentoś, jej męża Józefa; Martę Malec, jej męża Józefa Troskę; Alfonsa Troskę; Helenę Froń; zm. z rodz. Pentosiów

9.00 – MNICHOWICE – za + Marię, Józefa, Jana, Juliana Kołosowskich; zm. z rodz: Nowików, Kurantów, Mazurów, Piętków, Ziarnikowskich; Władysława Chrapek i zm. z r. Karpowicz

10.00 – SANKTUARIUM – I-sza Komunia Święta

15.00 – SANKTUARIUM – 1 -   za + Teresę Domagała w 6 r. śm. – 2 – W 1 r. ślubu Marty i Piotra o boże błogosławieństwo oraz opiekę Mb Pólkowskiej dla całej rodziny

18.00 – za + Franciszka Słotwińskiego w 11 r. śm., jego rodziców; braci: Wincentego i Bogdana

 

PONIEDZIAŁEK - NMP Matki Kościoła

  7.30 – za + Pelagię Żymełka – od r.: Rybczyńskich i Gudrów

16.00 – kaplica Św. Jadwigi na Łąkach – Za wstawiennictwem Św. Izydora o boże błogosławieństwo w pracy na roli

18.00 - SANKTUARIUM za + Helenę, Kazimierza Wojtasik; zm. z r.: Pliszków i Wojtasików

 

 WTOREK

   7.30 – za + Józefa Zielińskiego – od syna z żoną

18.00 – SANKTUARIUM -  za + Leszka Kobzę; ojca Franciszka i brata Krzysztofa

 

ŚRODA

  7.30 – za + Józefa Albert – od kuzyna Klemensa z rodz.

18.00 – SANKTUARIUM - za + Józefa, Krzysztofa Guzek; zm. z r.: Guzek; Wiktorię, Stanisława, Tadeusza Chmielewskich; Franciszka Krajewskiego; Jadwigę Falszewską, zm. z rodz.

NOWENNA do Matki Bożej Pólkowskiej

 

CZWARTEK – Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana - święto

7.30 – za + Walentego Rzeźniczaka – od brata Edwarda z rodz.

16.30 – MNICHOWICE – za + Czesławę Pawłowską - od rodz.: Krzak i Gazda

18.00 – SANKTUARIUM – za + Joannę Święs – od Siemańskich i Duryń

 

PIĄTEK

7.30 – za + Stanisława Gniteckiego – od Ireny i Krzysztofa Pospiszil z rodz.

18.00 –  SANKTUARIUM – 1 – Zbiorowa -  za + Joannę Święs – od Gertrudy z rodz.; + Anielę Sakowską – od wnuka Adama z r.; + Władysława Składnikiewicza – od siostrzeńca Zbyszka z r.; + Marię Augustynowicz  - od Beaty i Pawła Standziak, Sylwii i Marka Pazek z dziećmi; + Alfonsa Troskę – od pracowników P-H-U Waldemara Troski; + Katarzynę Marcina Trawińskich – od r.: Poprawów, Ospałków, Mazurków i Teresy Dębskiej; + Henryka Konarkowskiego – od Józka i Iwony z Kępna; +Henryka Woźniaka – od r. Biegańskich; + Jerzego Lisowskiego – od mieszkańców Chojęcina; + Franciszka Węgrzynowicza  - od r. Lisieckich; + Mirosława Mrówkę – od r. Możdżanowskiej; + Mariannę, Franciszka , Józefa Kmiecińskich; Marię, Bogdana Gudra; Mariannę, Stefana Belka; Martę, Szczepana Stempniak, trzech synów; Emilię, Eugeniusza Hołubko; Marię Grześkowiak; Artura Sykułę i zm. krewnych…. – 2 – za + Antoniego Dembnego w r. śm., zonę Helenę, córkę Bernadetę; Jana w r. śm. żonę Eugenię i Ryszarda Dembnego

 

SOBOTA – Św. Filipa Neri

7.30 – za + Marię Ziok – od męża, synów i córki

18.00 – za  + Marię Augustynowicz – od córek

 

 NIEDZIELA  - Najświętszej Trójcy -  27.05.2018 r.

 7.30 – za + Magdalenę, Jana Szymańskich ich rodziców i rodzeństwo

9.00 – MNICHOWICE – za + Macieja Gogół w 30 dzień po śm. – od rodziców i rodzeństwa

10.00 za + Mariannę, Józefa Dembnych

11.15 – za + Helenę Froń jej rodziców i teściów; zm. z r.: Froń, Małolepszych, Jeziornych – od córki Małgorzaty, synów: Pawła i Dariusza z rodzinami z ok. Dnia Matki

15.00 – SANKTUARIUM za + Anielę Sakowską – od córki Krystyny z mężem

18.00 – za + Teresę Urbańską w 20 r. śm.; Ignacego Urbańskiego; jego dziadków; zm. z rodz.: Urbańskich, Stalochów i Domagałów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. OK