Sanktuarium Maryjne na Pólku pod Bralinem

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Anny w Bralinie

22.02.2019, imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora
   
     

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 24.II do 3.III.2019 r.

 

NIEDZIELA –  SIÓDMA w ciągu Roku -   24 .II. 2019 r.

  7.30 – za + Mariusza, Scholastykę, Walentego, Eugeniusza Głąb; Leona, Stanisławę, Zbigniewa, Jarosława Klofta i zm. z rodz.

  9.00 – MNICHOWICE – za + Janusza Sanię w 5 r. śm. zm. z rodz.: Sania i Dębowskich

10.00 – za + Feliksa, Anastazję, Józefa Gaczyńskich; Franciszka, Pelagię, Jana Grześkowiak; Alfreda, Danielę Klotzek i dziadków z obu stron

11.15 – za + Leokadię Kucharską, męża Czesława, syna Józefa, prawnuczkę Irenkę; zm. z rodz.: Kucharskich, Przewdzięków, Dębowskich i Kocębów

15.00 - SANKTUARIUM – za + Józefa Albert i zm. rodziców

18.00 – 1 - za + Anielę Sakowską w 2 r. śm.; - 2 – za + Annę Młot w 5 r. śm. i zm. z rodz. Młot i Mes

PONIEDZIAŁK

  7.30 za + Gertrudę Mosch – od Romana Kozicy z rodz.

18.00 – za + Bogdana, Cecylię Jankowskich; Tadeusza Janote; syna Edwarda i Tadeusza; Cecylię, Stanisława Sobczaków; syna Edwarda; Annę, Mikołaja Góreckich; syna Jerzego i zm. z tych rodz.

 

WTOREK

7.30 za + Irenę Krzyżaniak – od Rady Parafialnej

18.00 – za + Franciszkę, Klemensa Szubińskich; Piotra, Leona Karolków; Krzysztofa Trzeciaka; Krystynę, Władysława, Janusza, Zdzisława Ryczkowaskich i zm.  z tych rodz.

 

ŚRODA

  7.30 za + Edmunda Kuropkę – od bratanicy Zosi z rodz.

18.00 – 1 - za + Juliannę, Mieczysława Burchot; - 2 – za + Helenę Musialską – od syna Włodzimierza i córki Danuty z r. w 30 dzień po pogrzebie

NOWENNA do MB PÓLKOWSKIEJ

 

CZWARTEK

  7.30 – za + Jerzego Górnego – od r.: Piotrowskich i Nowaków z Mikorzyna

16.30 – MNICHOWICE – za + Urszulę, Alojzego Pieczonka; Marię, Augusta Szkudlarek; zm. z rodz. i dusze w czyśćcu cierpiące

18.00 – za + Michalinę Janicką; Franciszka Lisieckiego; Piotra Ciemnego; Romana Lebek

 

PIĄTEK

  7.30 – za + Alicję w dniu urodzin

18.00 – za + Marię, Edmunda Zawada i zm. z rodz.: Zawada i Koziców

  

SOBOTA

  7.30 – za + Zbigniewa Łatkę – od Brunona z rodz.

18.00 – 1 - za + Kazimierza Noculaka z racji Imienin; - 2 – za + Helenę Froń w 2 r.śm;  - (3- w 18 r. ur. Klaudii)

 

NIEDZIELA -  8-ma w ciągu ROKU – 03.03. 2019 r.

  7.30 – za + Jana, Mariannę, Stefana Nowaków i zm. z rodz.

  9.00 MNICHOWICE – za + Jana Kurzawę, żonę Reginę, jego rodziców i rodzeństwo; zm. z rodz. Derij

10.00 – 1 -  za + Piotra Misiek w 6 r. śm.; wnuka Łukasza; Stanisława Wierdak; rodziców, rodzeństwo i dusze w czyśćcu cierpiące; - 2 – za + Mirosława Mrówkę – od syna Tomasza z Kasią

11.15 – 1 - za + Leona Droszcz w 16 r. śm., zonę Kazimierę i zm. z rodz.; - 2 – za + Barbarę, Kazimierza Wodnik; Jana, Bolesławę, Jerzego Koryciak i zm. z tych rodz.

15.00 – SANKTUARIUM – ZBIOROWA w int. składanych przez parafian i pielgrzymów i int przesyłanych drogą elejtroniczną

18.00 – za + Zofię Gabryś w 5 r. śm.; Marię Kosik; Michała Domagałę, rodziców; Stefana, Franciszka Gabryś; Annę, Kazimierza Proszowskich

 

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. OK